معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۴ تیر ۱۳۹۶


معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت
telegram

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت

ما در بخش سلامت پورتال رنگی سعی می کنیم مطالب بروز در حوزه پزشکی و سلامت را برای شما کاربران عزیز گردآوری کنیم و در این مقاله برای شما خبری درمورد پاک کردن پوست صورت را گرداوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

برای این که پوستی سالم داشته باشیم باید هر شب آن را تمییز کنیم اما استفاده بیش از اندازه از مواد شیمیایی خود به پوست آسیب می رساند. بنابراین برای داشتن پوستی زیبا و سالم چه باید کرد؟ پاک کننده های طبیعی صورت یکی از بهترین راهها برای این کار هستند. بنابراین اگر شما هم به دنبال ماده ای بی ضرر برای پاک سازی پوست تان هستید، با ما همراه باشید.

شیر

شیر حاوی پروتئین و چربی است که ترکیب خوبی برای پوست به حساب می آید. در واقع شیر پوست شما را مرطوب و نرم می کند و خوبی اش این است که به راحتی در دسترس است و شما می توانید آن را از هر فروشگاهی تهیه کنید. شیر حاوی اسید لاکتیک است که به عنوان یک لایه بردار عمل کرده و سلول های مرده پوست را از بین می برد. علاوه بر آن سموم را نیز پاک می کند. بنابراین اگر پوست خشکی دارید و به فکر ماده ای برای تمییز کردن آن می گردید، شیر گزینه بسیار خوبی است. پس از پاک سازی پوست تان با این ماده، صورت تان را با آب گرم بشویید.

آلوورا

آلوورا معجزه می کند، همانطور که می بینید سالیان سال است که این ماده در صنعت زیبایی حرف اول را می زند. آلوورا حاوی ۱۵ اسید آمینه و ۲۰۰ خاصیت دارویی است که برای پوست بسیار مفید است. کافی است چند قطره از ژل آن را به عنوان آرایش پاک کن به پوست تان بزنید. این ماده نه تنها موجب حساسیت نمی شود بلکه برای پوست تان مفید نیز هست.

روغن نارگیل

شما می توانید این ماده معجزه آسا را هم در آشپزخانه و هم در حمام خانه تان استفاده کنید. راههای زیادی برای استفاده از این ماده پر کاربرد وجود دارد که یکی از آنها پاک کردن صورت است. افرادی که می خواهند به جای محصولات آرایش از ماده ای طبیعی برای پاک سازی پوست شان استفاده کنند، ما این روش امن را به آنها پیشنهاد می دهیم. شما حتی می توانید محصولات آرایش ضد آب تان را با این ماده از بین ببرید. این ماده نه تنها پوست شما را تمییز می کند بلکه با خاصیت آب رسانی خود، آن را نرم و سالم تر نیز می سازد. فقط یادتان باشد که پس از استفاده از آن، صورت تان را با آب بشویید.

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت

آب خیار

خیار ماده ای است که موجب شادابی و هیدراته شدن پوست می شود. آب خیار را بگیرید و از آن به عنوان لوسیون برای نرم کردن پوست تان استفاده کنید. البته خیار فواید دیگری هم دارد، به عنوان مثال اگر پوست تان دچار التهاب شد، زدن خیار به پوست تان از درد و التهاب تان می کاهد. برای اثر گذاری بیشتر حتی می توانید چند قطره روغن به پوره آن بیافزایید.

آواکادو

آواکادو میوه ای است که چون بمب اثر می کند. شما می توانید آن را بخورید یا که از آن استفاده های دیگری، مانند پاک کننده صورت، کنید. روغنی که از آواکادو گرفته می شود پوست صورت شما را به سادگی تمییز کرده و آن را با ویتامین و اسیدهای چرب تقویت می کند. آواکادو در هیدراته کردن و نرم کردن پوست تان نیز بسیار موثر است.

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت

بهترین پاک کننده پوست چیست؟

آلودگی ها بسیاری صبح بر روی پوست ما نشسته است که به چشم دیده نمی‌شوند….پاک سازی پوست: صبح منافذ پوست تان را باز کنید!

برای همه واضح و مبرهن است که پاک کردن شبانۀ آرایش ضروری است. اما تعداد اندکی از ما صبح ها هم پوست مان را قبل از آرایش کردن پاک می‌کنیم.

پاک کردن پوست چه ضرورتی دارد؟

اولین علت این آلودگی ها این است که پوست ما طی شب فعالیت شدیدی دارد: با پاک کردن پوست، رسوب ها و سلول های مرده که مانع تنفس پوست می‌شوند، کنار می‌روند.
این همۀ ماجرا نیست؛ اسیدهای چرب که اجازۀ فعالیت سلولی را می‌دهند، روی هم جمع می‌شوند، بنابراین پوست چرب تر است؛ علاوه بر این بنابر دمای اتاق و شیوۀ خواب، بعضی ها در طول شب عرق می‌کنند.

نتیجه: قبل از این که به رختخواب بروید، باید کرم روزانه، آرایش و به طور کلی هر چیزی که روی پوست تان مالیده شده را پاک کنید.

بهترین پاک کنندۀ پوست، آب است!

شب ها، پاکسازی پوست قبل از هر چیز برای پاک کردن آرایش به کار می‌رود. از آنجایی که مواد چرب برای این منظور کارآیی بیشتری دارند، اغلب این پاک کننده ها روغنی هستند. اگر شما طرفدار رطوبت و تازگی هستید، صبح ها برای پاکسازی پوست محصولات مناسب همراه با مقدار زیادی آب، مجاز هستند!

به شرطی این کار را انجام دهید که بعدش فوراً پوست تان را خشک کنید (خیس بودن طولانی مدت پوست را خشک می‌کند) و با یک حولۀ کاملاً تمیز صورت تان را تر نمایید. این کار را انجام دهید، قطعاً استفاده از یک مرطوب کننده و کرم تان در الویت قرار دارد.

آب: طراوت صبحگاهی

اگر آب همراه همیشگی صبح های تان است، بهترین روش را برای خواباندن ورم صورت و به ویژه ورم اطراف چشم انتخاب کرده اید. بله، به نظر می‌رسد که این ناحیه بیشتر از بقیه در رختخواب مچاله شده است. علت این امر مکانیسم سیالات است.این نواحی در طول شب رد برمی‌دارند و بافت های پوست را گشاد می‌کنند، بنابراین پوست صورت، خصوصاً در اطراف چشم بسیار حساس است. در نتیجه صبح که از خواب بیدار می‌شوید احساس می‌کنید متورم هستید. برای تقویت کردن بافت ها، این ناحیه را با آب خنک بشویید. اگر جرأت ندارید سرتان را زیر شیر آب ببرید، یک اسپری که در یک محل خنک نگه داشته اید، می‌تواند کمک تان کند.

زندگی رنگی با پورتال رنگیلینک منبع

معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورت

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت - پورتال رنگی

معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورت

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت - آکابانو

بهترین پاک کننده های طبیعی صورت!

۷ روش ساخت مواد پاک کننده صورت خانگی

بهترین پاک کننده های طبیعی صورت - مجله قیزلار

اسم مارک بهترین پاک کننده های صورت سال 96 | قیمت بهترین ...

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت -آکا

پاک کننده های گیاهی صورت بایگانی - پورتال رنگی

معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورتwww.parsnaz.com/معرفی-برترین-پاک-کننده-های...معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورت اگر بخواهید همۀ وقت} پوستی شفاف و جذاب داشته باشید ...

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت - پورتال رنگیhttps://www.portal-rangi.com/معرفی-بهترین-پاک...پاک کننده های طبیعی صورت,پاک کننده های طبیعی پوست,پاکسازی صورت,پاک کننده های گیاهی صورت,پاک ...

معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورتdahato.ir/35065/معرفی-برترین-پاک-کننده-های...معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورت - معرفی برترین پاک کننده های طبیعی صورت اگر بخواهید ...

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت - آکابانوwww.akabanoo.com/article/akaravanpezshk/arayesh1/news...Toggle Navigation آکابانو کانال تلگرام آکابانو ثبت نام ... اخبار آکانیوز; سرگرمی; فیلم; سلامت

بهترین پاک کننده های طبیعی صورت!https://www.nojavanha.com/category/science/?p=160641&cat=6با معرفی برترین پاک کننده های صورت همراه ما باشید.

۷ روش ساخت مواد پاک کننده صورت خانگیwww.beytoote.com/attire/cuticle/make3-facial-cleansers.html... ی صورت را برای شما معرفی ... بهترین گزینه برای پاک ... از پاک کننده های طبیعی در ...

بهترین پاک کننده های طبیعی صورت - مجله قیزلارhttps://ghizlar.ir/...بهترین پاک کننده های طبیعی ... پاک کننده های طبیعی صورت یکی از بهترین راهها برای این کار هستند.

اسم مارک بهترین پاک کننده های صورت سال 96 | قیمت بهترین ...mypixlove.blogsky.com/1396/04/20/post-1050/...معرفی بهترین پاک کننده ... پاک کننده های طبیعی صورت یکی از بهترین راهها برای این کار هستند.

معرفی بهترین پاک کننده های طبیعی صورت -آکاwww.akairan.com/khanevadeh/arayesh1/news2017792151964543.htmlپاک کننده های طبیعی صورت,انواع پاک کننده های طبیعی صورت,خواص آلوورا برای پوست,خواص نارگیل ...

پاک کننده های گیاهی صورت بایگانی - پورتال رنگیhttps://www.portal-rangi.com/tag/پاک-کننده-های...خبر های مهم; خبری ... پاک کننده های گیاهی صورت.


نوشته شده توسط:admin - 2327 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1
برچسب ها:
دیدگاه ها