فـال روزانـه – Daily Omen

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۶ تیر ۱۳۹۶


دوست عزیزی که ۱۶ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال هنرمند درونتان فعال شده است و با خلاقیتی که در اختیار دارید می توانید هر موقعیتی را به نفع خودتان تمام کنید. استعداد پنهانی که در هنر و موسیقی داشته اید و تا به حال آن را کشف نکرده بودید برای شما آشکار خواهد شد و اگر بخواهید می توانید پیشرفت سریع و قابل توجهی در این زمینه داشته باشید. این احتمال وجود دارد که فرصتی برای آغاز کاری به نام خودتان و یا ساختن چیزی که نام شما را به روی خود دارد برای شما فراهم شود و بتوانید از این راه درآمد زیادی کسب کنید. این موفقیت شما حتی فراتر از مرزها خواهد رفت و شاید بتوانید ایده خود را به کشورهای دیگر نیز صادر کنید. هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ سلامتی اوضاع متعادل و آرامی پیش رویتان قرار دارد و با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. قبل از دست به کار شدن برای رسیدن به خواسته هایتان سعی کنید برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای برای کارهایتان داشته باشید تا بعدا دچار سرخوردگی نشوید. برای آغاز یک رابط عاطفی که مدتی طولانی به طول خواهد انجامید و یا شاید به ازدواج ختم شود ماه های مهر، آذر و خرداد فرصت های خوبی خواهند بود.
فـال روزانـه - Daily Omen

 

خودتان را مخفی نکنید! امروز از آن روزهایی است که باید از سایه ها و از پیله تنهایی که به دور خود تنیده اید بیرون بیایید. جرقه ای در درون شما زده شده که شما را به پیشروی تشویق می کند، انگار بار ستنگینی از روی دوشتان برداشته شده است و می توانید نفس راحتی کشیده و با آرامش خیال رو به جلو بروید. پس حرکت کنید و نگران این که در پایان چه خواهد شد نیز نباشید. امروز تا جای ممکن سعی کنید در حرف هایی که دیگران می زنند به دنبال یک منظور پنهانی نباشید و شنیده هایتان را تجزیه و تحلیل نکنید. آنها زیاد به حرف هایشان فکر نمی کنند و منظور خاصی هم ندارند و فقط با این کار خودتان را ناراحت و دلخور خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما صادقانه فکر می کنید که صحبت کردن در مورد مشکلی که برای مدتی طولانی حل نشده باقی مانده است بهترین راه برای رهایی از آن خواهد بود. در اکثر موارد این تفکر کاملا منطقی و درست است، اما امروز بر خلاف همیشه این کار را به شما توصیه نمی کنیم. در واقع باز کردن این بحث حساس در حال حاضر نه تنها به حل شدن آن کمکی نخواهد کرد، بلکه اوضاع را از آن چه هست بدتر خواهد کرد. در هر صورت اگر آمادگی رویارویی با موقعیت ناخوشایندی که ایجاد خواهد شد را دارید دست به کار شوید. به قول کافکا از یک نقطه ای به بعد دیگر راهی برای بازگشت وجود ندارد و دیر یا زود باید به این نقطه برسید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شاید امروز دیگران در مرکز توجه قرار بگیرند و نوبت به شما نرسد، اما اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتیتان بشود. به جای غصه خوردن کمی به آنهایی که مورد توجه دیگران قرار گرفته اند و رفتارهایشان دقت کنید و ببینید چه درس هایی می توانید از آنها بگیرید. لزومی ندارد چیزی را از آنها تقلید کنید، همین که از آنها یاد بگیرید برایتان کافی خواهد بود و به ایجاد تغییراتی ضروری در وجود شما کمک خواهد کرد. سعی کنید امروز در بیان حرف ها و احساساتتان احتیاط بیشتری به خرج دهید، در غیر این صورت خودتان را در میان ملودرامی خواهید یافت که حتی یک ذره هم انتظار قرار گرفتن در آن را نداشته اید. اگر آدم هوشیاری باشید امروز زیاد حرف نخواهید زد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پیش بردن روابط عاطفی و حرفه ای برای شما آنچنان راحت و بی دردسر خواهند بود و همه چیز آنقدر طبیعی جلوه می کند که حتی خودتان هم متوجه جذابیت فوق العاده تان و تاثیری که روی دیگران دارید نخواهید شد. با این حال انتظارات بیش از اندازه ای که دارید می توانند پیش از به پایان رسیدن امروز اطرافیانتان را ناراحت کرده و همه چیز را به حالت اول بازگردانند. خوشبختانه اگر از ابتدای کار نسبت به این مسئله توجه داشته باشید احتمال بروز چنین وضعیتی را به صفر خواهید رساند. تمام تمرکز خود را روی زمان حال گذاشته و برای خودتان از کاه کوه نسازید. با .اقعیت همان طوری که هست روبرو شوید، نه به آن شکلی که دلتان می خواهد باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما در مکالماتی که با دیگران دارید آنقدر رک و صریح به نظر می رسید که هر کسی در برابرتان قرار بگیرد فکر می کند هر چه دارید در طبق اخلاص گذاشته اید و هیچ چیزی را پنهان نمی کنید. بر خلاف این تصور اطرافیانتان پی بردن به انگیزه و نیت اصلی شما به این سادگی ها هم نخواهد بود. با این حال باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر چیزی را پنهان نکنید خیلی سریع تر به خواسته های خود دست پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید که از قدیم گفته اند پنهان کردن بخشی از حقیقت مثل دروغ گفتن است. شخصی که دوست دارید ممکن است امروز نارضایتی خود را در مورد برخی مسائل موجود در رابطه تان بیان کند، به جای قهر کردن و دعوا راه انداختن به حرف هایش فکر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز به احساس ماجراجویی و هیجان طلبی درونی خود اجازه بروز بدهید و از ماندن در خانه و انجام کارهای تکراری روزمره خودداری کنید. این احساس از آن احساساتی نیست که همیشه در وجود شما زبانه بکشد و خیلی دیر به دیر خودش را نمایان می کند، پس باید به آن توجه کرد. امروز روابط شما با عزیزانتان به خوبی پیش خواهد رفت و با هیچ مشکل خاصی روبرو نخواهید بود. در هر جمعی که حاضر شوید گل سرسبد مجلس خواهید بود و این موضوع احساس خیلی خوبی را در شما به وجود خواهد آورد. شاید اگر در بیان احساسات خود به شخصی که دوست دارید کمی زیاده روی کنید دچار احساس پشیمانی شوید، پس حواستان را خوب جمع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما نسبت به همیشه خیلی راحت تر احساسات خود را به زبان می آورید، زیرا فکر می کنید که با گفتن خواسته هایتان شانس بیشتری برای به دست آوردن آنها خواهید داشت. با وجود این که دیگران واکنش مثبتی به خواسته هایتان نشان می دهند ممکن است در به دست آوردن رضایت شما آنقدرها هم موفق نباشند. اما نباید وقت خودتان را با سرزنش کردن دیگران به خاطر این وضعیت تلف کنید،چون این کار کمکی به تغییر آن نخواهد کرد و بهترین راه تغییر دادن طرز فکر خودتان است. احساس خوشبختی به نگاه خود ما بستگی دارد، ما می توانیم تنها با تفکری که داریم خودمان را بدبخت و ترحم برانگیز یا خوشبخت و قوی بکنیم.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

با وجود این که شما سعی دارید احساسات شدید خود را پیش از در میان گذاشتن آنها با دیگران کمی ملایم تر و منطقی تر کنید، خیلی زود به این واقعیت پی خواهید برد که بهترین کار این است که حقیقت را همان طوری که هست بیان کنید و از ابتدا احساس واقعیتان را نشان دهید. شما برای پر کردن جاهای خالی زندگیتان به دیگران نیاز ندارید و فقط کافی است اعتماد به نفس خودتان بالا ببرید. امروز شدیدا به شما توصیه می کنیم پشت سر دیگران حرف نزنید و اگر حاضر نیستید حرفی را پیش روی کسی بگویید در غیاب او هم از به زبان آوردن آن خودداری کنید، زیرا به احتمال زیاد این حرف به گوش او خواهد رسید و شما از این رفتار خود پشیمان خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما معمولا می توانید با درخشش چشمانتان خیلی ساده قلب دوستان و اطرافیانتان را به دست بیاورید. اما امروز با راهی که شما در پیش گرفته اید اوضاع زیاد مثل همیشه نخواهد بود. نگرش شما با دیگران فرق دارد و حاضر نیستید برای فرار از چالشی که پیش رو دارید نظر خودتان را تغییر دهید. شما می خواهید راهی را در پیش بگیرید که درست تر است، نه آن راهی که راحت تر است. اراده و مصمم بودن در کنار تلاش و سخت کوشی تضمین کننده موفقیت شما خواهند بود. امروز اگر یکی از دوستان و نزدیکانتان در مورد مشکل خود با شما صحبت کرد و مشورت خواست حتما این لطف را در حق او بکنید و نظر خود را در مورد مشکل او بیان کنید، زیرا حرف های خوبی برای گفتن دارید.

 

 فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز به هیچ کسی اجازه ندهید که با حرف هایش شما را از دنبال کردن رویاهایتان منصرف کند، حتی اگر این رویاها به نظر دیگران خیلی غیر واع گرایانه و دور از دسترس باشند. این که آیا در نهایت به هدف اصلی خود خواهید رسید یا خیر در حال حاضر آنقدر که شما فکر می کنید مهم نیست؛ آنچه اهمیت دارد این است که شما هر کاری که از دستتان برمی آید را برای به دست آوردن آن انجام دهید. شاید خود شما متوجه نباشید، اما همین که به دنبال اهدافی بزرگ باشید سفری را در زندگیتان آغاز می کند که همه چیز را تغییر خواهد داد. با دوستانی که ایده هایی شبیه به شما دارند در یک کافه دنج دور هم جمع شده و خیلی مفصل در مورد آنها با هم صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen 

 

اگر کاری که از شما خواسته می شود انجام دهید جزء کارهای مورد علاقه تان باشد شما امروز آماده اید با دیگران به صورت گروهی کار کنید تا هدفشان را به دست بیاورند. اما همین که خسته شوید و آن شور و شوق اولیه تان را از دست بدهید دلتان می خواهد خودتان را از این جمع کنار کشیده و به فضای آرام و دلنشین خانه خودتان پناه ببرید. در واقع دنبال کردن هدفی که برایتان اهمیتی ندارد برای شما اصلا قابل تحمل نیست و لزومی هم ندارد که برای فرار از این وضعیت داستان های غیر منطقی و عجیب و غریب سر هم کنید. شاید کمی سخت باشد، اما به نفعتان است که صادقانه بگویید ترجیح می دهید زمانتان را صرف انجام کارهایی کنید که برایتان اهمیت بیشتری دارند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هیچ چیز مبهم و پیچیده ای در حرف های شما وجود ندارد و در مکالمات خود با دیگران منظورتان را خیلی دقیق و واضح بیان می کنید. با این حال عملکردتان آنقدرها که خودتان فکر می کنید دقیق و حساب شده نیست. شما احساس می کنید که کمی بحث و درگیری در راه است و به فکر راهی برای فرار از این طوفان هستید، اما متاسفانه فرار کردن در دراز مدت هیچ نفعی به حالتان نخواهد داشت و تنها موضوع را از این که هست پیچیده تر و بزرگ تر خواهد کرد.هر چه زودتر با تفاوت هاو اختلاف نظرها روبرو شوید راحت تر خواهید توانست راهی برای کنار آمدن با طرف مقابلتان پیدا کنید. هیچ گاه اجازه ندهید ترس هایتان سرنوشت شما را تعیین کنند.لینک منبع

فـال روزانـه - Daily Omen - bartarinha.ir

فال روزانه – Daily omen | حیاط خلوت

فال روزانه | فال روز | Daily omen | فال | فال امروز | فال ...

فال روزانه – فال تولد امروز – daily-omen

فال روزانه | Daily Omen | فال امروز

فال روزانه - فال تولد امروز - Daily Omen - آلامتو

فـال روزانـه - Daily Omen - moghanfun.rozblog.com

فـال روزانـه - Daily Omen - googlekade

فـال روزانـه - Daily Omen - alborzccin.rozblog.com

فال روزانه میهن - mihanfal.ir

فـال روزانـه - Daily Omen - bartarinha.irwww.bartarinha.ir/fa/news/20915درباره فـال روزانـه - Daily Omen. 19:16 - 1396/04/26. ارسال پاسخ 0. 0. یه سری مزخرفات ارسال نظر ...

فال روزانه – Daily omen | حیاط خلوتhayatkhalvat.com/2017/07/فال-روزانه-daily-omenخانه > سرگرمی > فال روزانه – Daily omen. فال روزانه – Daily omen. 41 دقیقه ...

فال روزانه | فال روز | Daily omen | فال | فال امروز | فال ...https://www.bijame.com/fale-roozanehفال روزانه , Daily omen به عنوان فال روز است ، فال روزانه متولدین فروردین, فال روزانه متولدین ...

فال روزانه – فال تولد امروز – daily-omenparlyn.net/fun/daily-omenفال روزانه – فال تولد امروز – daily-omen. فال و طالع بینی روزانه جمعه ۲۲ اردیبهشت ... فال روزانه : ...

فال روزانه | Daily Omen | فال امروزwww.persianfal.com/fal-rooz.htmlفال روزانه شما با توجه به تاریخ تولدتان Daily Omen - فال امروز,با بروزرسانی همیشگی,پر طرفدارترین ...

فال روزانه - فال تولد امروز - Daily Omen - آلامتوwww.alamto.com/horoscopes/daily-astrologyفال روزانه,سایت فال روزانه,فال امروز,فال برای امروز,طالع بینی روزانه,فال ... فال امروز, daily omen ...

فـال روزانـه - Daily Omen - moghanfun.rozblog.commoghanfun.rozblog.com/post/1557/فـال-روزانـه---daily...فـال روزانـه - Daily Omenخلاصه اي از مطلب :در روزگاري که جامعه مجازي و شبکه هاي اجتماعي يکي از ...

فـال روزانـه - Daily Omen - googlekadegooglekade.rozblog.com/post/1029فـال روزانـه - Daily Omen - Bartarinha.IR | برترین هافـال روزانـه - Daily Omen فال روزانه،فال،فال روزانه ...

فـال روزانـه - Daily Omen - alborzccin.rozblog.comalborzccin.rozblog.com/post/1295/فـال-روزانـه---daily...فـال روزانـه Daily Omen,,فـال روزانـه - Daily Omen,تبادل لینک|تبادل لینک رایگان|تبادل لینک 3طرفه|تبادل ...

فال روزانه میهن - mihanfal.irwww.mihanfal.ir/omen/dailyفال روزانه میهن,از صبح تا پایان شب ... فال امروز,فال روزانه جدید,فال های روزانه,daily omen ...


نوشته شده توسط:admin - 2028 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 7
برچسب ها:
دیدگاه ها