فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ تیر ۱۳۹۶


فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه
امروز شک و تردید به سراغ تان آمده و به همین خاطر به سختی می توانید مثبت اندیش باشید. اگه همه چیز مطابق میل تان پیش نرود ممکن است اذیت شوید. خبر خوب این است که می توانید با کسانی که اهداف شان با شما کاملاً متفاوت است نیز رابطه ی نزدیک داشته باشید. می توانید همه  چیز را از نو بررسی کنید، اما یادتان باشد حتی اگر انتخاب های شما آن چیزی نبودند که دیگران انتظار دارند باز هم به عقل و منطق خود شک نکنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه
احتیاطی که امروز به خرج می دهید قابل فهمیدن است، زیرا باید زمانی که افکارتان را فاش می کنید پیام خود را به درستی منتقل کنید. اما باید شک و تردید را کنار بگذارید، زیرا ممکن است فرصتی را که پیش آمده تا بر دیگران تأثیر بگذارید از دست بدهید. بدانید که هر چه زودتر دست به کار شوید نتیجه ی بهتری هم خواهید دید.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه
سعی کنید انتظارات تان را زیاد بالا نبرید تا بعداً نا امید نشوید. یکی از قدم های هوشمندانه ای که امروز می توانید بردارید این است که به دوستان تان نه نگویید. امروز می توانید موضوعاتی ر اکه ناراحت تان می کنند به راحتی به حاشیه برانید. وقتی می خواهید وارد بحث شوید موضوع خود را با دقت انتخاب کنید و قبل از هر چیز همه ی پیامدهای آن را از نظر بگذرانید. یادتان باشد که در هر رابطه ای هم باید منفعت برسانید و هم منفعت دریافت کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه
امروز روابط تان به نقطه ی حساسی وارد شده اند. متأسفانه احساسات تان آن قدرها هم که فکر می کنید بر پایه ی منطق نیستند. یادتان باشد تا زمانی که از جزییات یک چیز باخبر نشده اید قضاوت نکنید و فکر نکنید که مخالفت با شما مشکل ساز است. بدانید که رضایت اکنون شما به واکنش های دیگران بستگی ندارد. فضایی در ذهن تان ایجاد کنید تا بتوانید احساسات تان را با رویکرد مناسب تری بررسی کنید. زمانی می توانید یک ارتباط معنی دار برقرار کنید که با عشق پیش بروید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه
کارهای زیادی هستند که باید انجام شان دهید. پس هر چه زودتر دست به کار شوید, بهتر است، زیرا وظایف تان سریع تر به سرانجام خواهند رسید. اکنون به شما توصیه می شود که به جای چیزهای کلی بر جزییات تمرکز کنید. اول از همه به کارهای نیمه تمام برسید، آن وقت با راحتی بیشتری می توانید به امور دلخواه تان بپردازید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه
برنامه ریزی های طوری است که به سختی می توانید خلاقیت تان را در آن به کار بیاندازید. البته این که اکنون به شدت سرتان شلوغ است به نفع شماست، زیرا در این صورت دیگر وقتی برای تان باقی نمی ماند تا به فکر و خیال بپردازید و کارآمدی تان افزایش خواهد یافت. خیلی جدی نباشید، کمی کارها را راحت تر بگیرید تا از انجام آن ها لذت ببرید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه
امروز تصمیم دارید به عمق یک قضیه ی پیچیده وارد شوید. باید با ترس هایتان روبرو شوید، آن وقت خواهید دید که همه چیز به نفع شما تغییر می کند، پس بهتر است با آگاهی با ترس های تان مقابله کنید. عجله کنید، حتی یک گفتگو می تواند در رویکرد و طرز فکرتان تغییرات مثبت ایجاد کند.فال روز

 

فال روزانه متولدین آبان ماه
می دانید که احساسات تان چگونه بر واقعیت نگری شما تأثیر می گذارند. خودتان فکر می کنید که همه ی حقایق را می دانید، اما ممکن است گرفتار توهم شده باشید و واقعیت ها هنوز از چشم تان پنهان باشند. بهتر است با دیگران صحبت کنید و به آن ها بگویید که چه می خواهید. اما حواس تان باشد که بحث را به موضوعات پوچ و بی معنی نکشانید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه
امروز باید حواس تان به خرج هایی که می کنید باشد. ممکن است هر چیزی را که می بینید به آن دل ببنیدید و بخواهید که آن را داشته باشید. به نظر می رسد که خریدهای امروز شما بیشتر از روی هوس هستند تا منطق. پس بهتر است قبل از خریدن چیزی که واقعاً به آن نیاز ندارید چند روزی صبر کنید. اولویت هایتان را از نو مشخص کنید و ببینید که تا چه قدر می توانید برایشان هزینه کنید.

 

فال روزانه متولدین دی ماه
امروز ممکن است درگیر ماجرایی شوید که در مواقع عادی از آن اجتناب می کردید. امروز به شدت تمایل دارید که موفق شوید، اما هنوز دقیقاً نمی دانید که به دنبال چه چیزی هستید. تا زمانی که به خواسته های حقیقی خود پی نبرده اید از دیگران چیزی نخواهید. به احساسات تان رجوع کنید و ببینید که می خواهید به کجا بروید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه
هنوز درگیر رویاهای تان هستید و کاملاً بیدار نشده اید. هر کاری می کنید نمی توانید از دست رویاهای تان خلاص شوید، پس بهتر است ببینید که این رویاها می خواهند چه پیامی را از ناخودآگاه تان به شما منتقل کنند. تصاویر را چندین بار در ذهن تان مرور کنید تا آن ها را متوجه شوید.ایران ناز این رویاها می توانند از گنج های پنهان درون تان خبر دهند.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه
از این که دوستانی دارید که همیشه حمایت تان می کنند خوشحال اید و می خواهید که از آن ها قدردانی کنید. امروز تمایل دارید با کسانی که مثل شما فکر می کنند ارتباط برقرار کنید، اما آن قدر چیزهای مختلفی در ذهن تان می گذرد که دوست دارید با افکارتان تنها باشید. حتی اگر خیلی سرتان شلوغ است، باز هم سعی کنید یک جای خالی پیدا کنید و مدتی را در خلوت و سکوت بگذرانید.

 

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396لینک منبع

فال روزانه چهارشنبه 28 تیر - فال - فال هر روز - فال روزانه ...

فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر - فال - فال هر روز - فال روزانه ...

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396 - ایران ناز | دمادم

فال روز چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - مجله سلامتی عطارباشی

فال روزانه – چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396 - رسیار

فال روز چهارشنبه 21 تیر 96 - تمام عیار

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396

فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد - فال - فال هر روز - فال ...

فال روزانه فال امروز چهارشنبه 21 تیر 1396

فال روزانه چهارشنبه 28 تیر - فال - فال هر روز - فال روزانه ...https://suratiha.com/فال-روزانه-چهارشنبه-۲۸-تیرفال روزانه چهارشنبه 28 تیر - فال ... فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر. ۱۳۹۶/۰۴/۲۱. خبرنامه صورتی‌ها .

فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر - فال - فال هر روز - فال روزانه ...https://suratiha.com/فال-روزانه-چهارشنبه-۲۱-تیرفال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر -فال - فال هر روز - فال روزانه ... چهارشنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۶.

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396 - ایران ناز | دمادمhttps://damadam.ir/news/فال-روزانه-چهارشنبه-21...فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396 فال روزانه متولدین ... فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ...

فال روز چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - مجله سلامتی عطارباشیwww.aloattari.ir/2017/33233/فال-روز-چهارشنبه-۲۱...– فال روزانه در روز ۲۱ تیر ۱۳۹۶ برای متولدین فروردین ماه دیگران را بی‌گناه فرض کردن می ...

فال روزانه – چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶azmani.ir/news/140976با مجله اینترنتی گلثمین در یک مطلب تازه از فال روزانه همراه باشید : \n\n\n\n ...

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396 - رسیارwww.rasyar.com/entertainment/فال-روزانه-چهارشنبه...فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396,فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396,فال روزانه چهارشنبه ... ۲۴ تیر ۱۳۹۶.

فال روز چهارشنبه 21 تیر 96 - تمام عیارtamamayar.com/فال-روز-چهارشنبه-21-تیر-96.htmlفال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ سخنی کوتاه با کسانی که امروز روز تولدشان است دوست عزیزی که ...

فال روزانه چهارشنبه 21 تیر 1396messagefa.ir/9908/daily-horoscope-960421فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ . متولدین فروردین. فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶

فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد - فال - فال هر روز - فال ...https://suratiha.com/فال-روزانه-چهارشنبه-31...فال روزانه چهارشنبه 31 خرداد - فال - فال هر روز - فال روزانه ... چهارشنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۶.

فال روزانه فال امروز چهارشنبه 21 تیر 1396dahato.ir/35612/فال-روزانه-فال-امروز...فال روزانه | فال امروز شما. فال روزانه چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶. امروز بر شما چگونه خواهد گذشت ؟


نوشته شده توسط:admin - 2191 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 9
برچسب ها:
دیدگاه ها