ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۶


«ریحانا» یکی از مشهورترین خواننده های زن در سبک های پاپ، ریتم و بلوز است که در سال ۲۰۰۳ میلادی به واسطه ضبط یک آهنگ کار موسیقی و خوانندگی را آغاز کرد.

Rihanna 04.03.2016ANDREW ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )

از جمله نام های مستعار ریحانا می توان به «ری ری»، «ملکه کارائیبی» و «شاهزاده جدید پاپ» اشاره نمود. این خواننده مشهور تا کنون موفق به فروش بیش از ۱۵۰ میلیون نسخه از آثارش در سراسر جهان شده است که در فهرست پر فروش ترین هنرمندان موسیقی جهان، رقم قابل توجهی به شمار می رود.

گفتنی است که ری ری تاکنون ۷ جایزه گرمی، ۸ جایزه موسیقی آمریکا، ۲۲ جایزه موسیقی بیلبورد و ۲ جایزه بریت را از آن خود کرده است. مجله فوربز در سال ۲۰۱۲ میلادی او را چهارمین هنرمند قدرتمند جهان معرفی کرد که چیزی حدود ۵۳ میلیون دلار را عرض یکسال توانست بدست آورد.

«ریحانا» نام میانی هنرمند است

Harvard ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )آیا می دانستید که «ریحانا»، اسم میانه «روبین ریحانا فنتی» است؟ او وقتی به شهرت جهانی رسید، به نام ریحانا مشهور شد و تا پیش از آن با نام واقعی خود مورد خطاب قرار می گرفت.

آغاز خوانندگی از دوران طفولیت

829fea48056eb4f4114303ad892f4d8e ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )ریحانا خوانندگی را از زمانی که فقط ۷ سال داشت آغاز کرد. وی همچنین در دوران تحصیل در دبیرستان، یک گروه موسیقی با دو دختر دیگر تشکیل داد.

«روز ریحانا» در باربادوس

beautiful rihanna short wavy lace wigs 100 ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )خواننده مورد بحث در تاریخ ۲۰ فوریه سال ۱۹۸۸ میلادی در شهر «سنت مایکل» باربادوس متولد شده است. جالب است بدانید که روز تولد وی در این کشور جزو تعطیلات رسمی به شمار می رود و مردم آن را جشن می گیرند.

او شاهد خروج روح خبیث از بدن یک کودک بوده

ریحانا در یکی از مصاحبه هایش اعتراف کرده که یک بار در مراسم جن گیری و احضار ارواح شرکت نموده و از نزدیک شاهد بیرون راندن روح خبیث از بدن یک کودک بوده است. به همین خاطر است که وی از حضور در شاتو مارمونت هالیوود خودداری می کند زیرا اعتقاد دارد که این منطقه توسط ارواح تسخیر شده است.

او برنده جایزه زیبایی شده

rihanna mainpic ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )ریحانا در دوران تحصیل در مدرسه، یک بار در جشنواره زیبایی شرکت کرده و برنده جایزه «میس کامبیرمیر» شده است.

تحصیل در دانشکده افسری

Rihanna military cadet ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )ریحانا در دبیرستان نه تنها در جشنواره زیبایی شرکت کرده، بلکه در مدرسه افسری نیز نام نویسی کرده و دوره های ارتش را پشت سر نهاده است.

RiRi در مکان های عمومی خودش را از دید مردم مخفی می کند

rihanna chris brown hoodies 01 ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )ریحانا به اینکه همیشه سعی می کند خود را از دید مردم مخفی کند، شهرت دارد؛ او عموما لباس هایی با کلاه های بزرگ می پوشد و از عینک های آفتابی استفاده می کند. با این حال، همیشه به همراه گارد محافظتی در میان مردم حاضر است.

جی زی او را کشف کرده و موجب شهرتش شد

Jay Z ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )رپر مشهور آمریکایی، Jay-Z (همسر بیانسه) پس از مشاهده اجرای ریحانا با وی قرارداد امضا کرد و بدین طریق، ریحانا وارد عرصه موسیقی شده و به سرعت پله های ترقی را طی نمود.

تاتوهای ریحانا

140 ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )جالب است بدانید این خواننده جوان، ۲۳ تاتو روی بدن خود دارد و اعلام داشته که در آینده به تعداد آن ها خواهد افزود. یکی از تاتوهای وی جمله ای با این مفهوم است: «هرگز بازنده نخواهم بود، زندگی همیشه یک درس است.» این جمله الهام بخش، یکی از شعارهایی است که او را در مسیر موفقیت های هر چه بیشتر یاری می رساند.

ری ری پاهای خود را ۱ میلیون دلار بیمه کرده است!

اشتباه نخوانده اید، ریحانا در سال ۲۰۰۷ میلادی پاهای خود را به مبلغ ۱ میلیون دلار بیمه نمود.

ریحانا سبزیجات دوست ندارد

ریحانا بیشتر به خوردن میوه و نوشیدن آب علاقه دارد و سبزیجات را دوست ندارد و تا حد امکان از مصرف آن ها خوددداری می نماید. وی همچنین از غذاهای هندی، چینی، مکزیکی و ژاپنی فراری است و حاضر به صرف آن ها نیست.

آهنگ «چتر» به مدت ۱۰ هفته در صدر موزیک های برتر کشور انگلستان قرار داشت

بد نیست بدانید که ریحانا پس از انتشار آلبوم سوم خود به نام «دختر خوب بد شد» در سال ۲۰۰۷ به چهره‌ ای بین‌ المللی تبدیل شد. «چتر» یکی از آهنگ‌ های این آلبوم بود که به یکی از محبوب‌ ترین آهنگ‌ ها در ۱۳ کشور جهان تبدیل شد.

گفتنی است، این قطعه به مدت ۱۰ هفته در صدر موزیک های برتر کشور انگلستان قرار داشت.

یکی از زنان تاثیرگذار جهان

در سال ۲۰۱۲، مجله تایم، ریحانا را در جایگاه بیستم در فهرست «۱۰۰ فرد تاثیرگذار جهان» دسته بندی کرد.

کیتی پری و ریحانا دوستان بسیار صمیمی هستند

Rihanna Katy Perry ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )ری ری با خواننده مشهور، کیتی پری دوستان بسیار صمیمی هستند که ارتباط و معاشرت های زیادی با هم دارند. البته انتظار می رفت که به عنوان ساقدوش در مراسم عروسی کیتی پری حاضر شود اما به دلیل تداخل برنامه های کاری با روز عروسی، نتوانست این انتظار را برآورده نماید.

ریحانا بنیان‌گذار موسسه «ایمان» است

Rihanna believe foundation ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )در سال ۲۰۰۶ میلادی، ریحانا موسسه «ایمان» را به منظور کمک و درمان کودکان تاسیس نمود.

وی یک بار مورد خشونت خانگی توسط کریس براون قرار گرفت

rihanna top 20 celebrity facts 5 ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )در سال ۲۰۰۹ میلادی، ریحانا وی نتوانست در پنجاه و یکمین مراسم جوایز گرمی حاضر شود. بعدها اعلام کرد که دلیلش این بوده که کریس براون، نامزدش، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است. در دادگاه رسیدگی به این شکایت، براون مجرم شناخته شد.

۷ مجسمه مومی در گوشه و کنار جهان برای ریحانا ساخته شده است

rihanna wax statue ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا )RiRi در موزه های مختلف جهان، از جمله در موزه مادام توسو مجسمه های مومی دارد که مجموع آن ها ۷ عدد اعلام شده است. این امر از شهرت جهانی این خواننده جوان حکایت دارد.لینک منبع

ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ...

بیوگرافی ریحانا خواننده پاپ+ تصاویر ریحانا

لیگ هفدهم با سوپرجام آغاز می شود - با خبر باش

حقایقی در مورد زندگی ریحانا خواننده آمریکایی - آسمان خبر ...

تیلور سویفت ( از بیوگرافی تا رازهای زیبایی خواننده زن جذاب ...

عکس های جدید ریحانا سوژه داغ خبری شد

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»

18 حقیقت در مورد «ریحانا»، دختر بدِ هالیوود - برترین‌ها ...

بیوگرافی ریحانا خواننده پاپ+عکس

۱۸ حقیقت جالب در مورد «ریحانا» که شاید تاکنون نمی دانسته ...

ریحانا ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ...shahrematlab.com/ریحانا۱۸ حقیقت جالب در مورد ریحانا «ریحانا» یکی از مشهورترین خواننده های زن در سبک های پاپ، ریتم و ...

بیوگرافی ریحانا خواننده پاپ+ تصاویر ریحاناwww.beytoote.com/art/artist/biography1-singer1-photos.htmlبیوگرافی ریحانا ریحانا ... ایالت کالیفرنیا در آمریکا زندگی ... تصاویر عجیب و مضحک از ...

لیگ هفدهم با سوپرجام آغاز می شود - با خبر باشhttps://tnews.ir/news/e9b789941184.htmlریحانا ( از بیوگرافی تا ... ( از بیوگرافی تا تصاویر و رازهای جالب در مورد زندگی ریحانا ) - ...

حقایقی در مورد زندگی ریحانا خواننده آمریکایی - آسمان خبر ...https://damadam.ir/news/...حقایقی در مورد زندگی ریحانا ... مشهور شد و تا پیش از آن با نام ... و همسرانش +تصاویر ...

تیلور سویفت ( از بیوگرافی تا رازهای زیبایی خواننده زن جذاب ...shahrematlab.com/تیلور-سویفت... تصاویر و حاشیه های جالب ... ( از بیوگرافی تا رازهای ... داریم در مورد زندگی و بیوگرافی و ...

عکس های جدید ریحانا سوژه داغ خبری شدwww.parsnaz.com/news_detail_23707.htmlاز جدایی های ریحانا و بازگشتهای ... حقایقی بسیار خواندنی و جالب در مورد ... تصاویر شاد و ...

حقایق شنیدنی از خواننده محبوب «ریحانا»www.talab.org/art/artists/18-مورد-از-حقایق-شنیدنی...... سرشناس شد و تا پیش از آن با ... ریحانا در یکی از گفت و گو هایش ... تصاویر جالب و دیدنی از ...

18 حقیقت در مورد «ریحانا»، دختر بدِ هالیوود - برترین‌ها ...https://damadam.ir/news/18...... مشهور شد و تا پیش از آن با نام ... در مورد «ریحانا ... و همسرانش +تصاویر ...

بیوگرافی ریحانا خواننده پاپ+عکسwww.topnaz.com/biography-of-singer-rihanna-photosحقایق خواندنی و جالب در مورد سوچی در ... بیوگرافی ریحانا ... در 2003 پس از آنکه با دوستانش ...

۱۸ حقیقت جالب در مورد «ریحانا» که شاید تاکنون نمی دانسته ...sirsirak.ir/rihanna۱۸ حقیقت جالب در مورد «ریحانا» که ... مشهور شد و تا پیش از آن با نام ... بود، زندگی ...


نوشته شده توسط:admin - 2030 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 9
برچسب ها:
دیدگاه ها