دلیل عدم نعوظ در مردان

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۶


erectile dysfunction

اگر دچار اختلال در نعوظ هستید بهتر است هرچه سریعتر دلایل آنرا بیابید و رفع کنید.

به گزارش آلامتو و به نقل از بدونیم؛ مسائل جنسی از آن دسته موضوعاتی است که کمتر راجبشان صحبت می شود در صورتی که اطلاع رسانی درباره آنها بسیار بسیار مهم است. یکی از مشکلاتی که می تواند برای یک مرد فوق العاده رنج آور باشد اختلال در نعوظ است. در این مقاله می خواهم شما را با مهمترین دلایلی که موجب اختلال در نعوظ می شود آشنا کنم.

بیماری های قلبی

مردهایی که تجربه اختلال در نعوظ را دارند بیشتر در خطر انژین، حمله قلبی یا سکته مغزی هستند. اختلال در نعوظ می تواند علامت خطری باشد از مشکلات جدی قلبی. تخمین زده می شود ۴۰ درصد از آقایانی که اختلال در نعوظ دارند دچار فشار خون هستند و مصرف دارو برای بهبود این شرایط می تواند اوضاع را بدتر کند.

آسیب های غیر معمول به شریان و عصب ها هر دو از عوارض معمول دیابت هستند. رگ خونی یا عصب آسیب خورده می تواند منجر به اختلال در نعوظ شود. بین ۳۰ تا ۵۰ درصد از آقایان مبتلا به دیابت نوعی از مشکلات جنسی را گزارش داده اند. در کنار مشکلات قلبی، اختلال در نعوظ می تواند علامت خطری از دیابت نیز باشد.

چاقی

چاقی مشکلات بی شماری را ایجاد می کند و خطر خیلی از بیماری ها را نیز افزایش می دهد. در میان آنها مشکلات قلبی، دیابت و بله اختلال در نعوظ نیز دیده می شوند.

همچنین بخوانید: روشهای کاهش وزن تضمینی

سندروم متابولیک

سندروم متابولیک مجموعه ای از شرایط که شامل چاقی و چربی شکمی، کلسترول ناسالم و سطح تری گلیسیرید، فشار خون بالا و مقاومت به انسولین ، همچنین یکی از عامل خطر اختلال در نعوظ در مردان بالای ۵۰ سال به حساب می آید.

بزرگ شدن پروستات

بزرگ شدن پروستات در حدود ۶۰ درصد از مردان بالای ۶۰ سال و ۸۰ درصد از مردان بالای ۸۰ سال اتفاق می افتد. بسیاری از مردان برای درمان بزرگ شدن پروستات به مصرف دارو و یا عمل جراحی متوصل می شوند که می تواند باعث اختلال در نعوظ شود. بزرگ شدن پروستات به دلیل عدم تعادل هورمونی در پروستات رخ می دهد که می تواند عملکرد جنسی را تحت تاثیر قرار دهد.

شرایط عصبی

شرایطی که سیستم عصبی مرکزی را تحت تاثیر قرار می دهد، و عبارت است از مشکلاتی نظیر پارکینسون، اسکلروز متعدد یا سکته مغزی و می تواند باعث اختلال در نعوظ نیز بشود. این بیماری ها با عملکرد عصبی تداخل دارند که می تواند عملکرد جنسی را تحت تاثیر قرار دهد.

شرایط هورمونی

سطح پایین تستوسترون می تواند یکی از عوامل کمک کننده به اختلال در نعوظ باشد اما این تنها در ۵ درصد از آقایان است. در بیشتر مواقع ترکیبی از عوامل کمک کننده هستند که سطح پایین تستوسترون نیز یکی از آنها است. اختلالات در غده هیپوفیز نیز می تواند باعث تولید بیش از حد هورمون پرولاکتین شود که با اختلال در نعوظ مرتبط است. مشکلات تیروئید و غده آدرنال نیز می توانند از عوامل اختلال در نعوظ به حساب بیایند.

مقاله مرتبط: چگونه تستوسترون را افزایش دهیم؟

آسیب فیزیکی

در کنار دیابت و شرایط عصبی که می توانند روی عصب ها تاثیر بگذارند، آسیب های فیزیکی به نخاع یا لگن نیز می توانند آسیب عصبی به بار بیاورند که می تواند منجر به اختلال در نعوظ شود. شکستگی لگن، تومورهای نخاعی، اسپینا بیفیدا و فلج اطفال نیز می توانند با اختلال در نعوظ در ارتباط باشند.

عمل جراحی

در بعضی مورد جراحی روده یا سرطان رکتوم نیز می تواند باعث اختلال در نعوظ شود. این جراحی ها ممکن است هم باعث اختلالات عملکردی بلند مدت شوند هم کوتاه مدت.

داروهای تجویزی

برخی داروهایی که تجویز می شوند ممکن است خطر اختلال در نعوظ را افزایش دهند. داروهای فشار خون بالا، داروهای قلب و کلسترول، داروهای مربوط به افسردگی و اختلال دو قطبی، داروهای شیمی درمانی و هورمونی همگی می توانند روی عملکرد جنسی تاثیر بگذارند. اگر درباره عوارض جانبی یک دارو نگرانید با پزشک خود تماس بگیرید.

علل روانی

اضطراب، استرس و افسردگی مواردی هستند که می توانند باعث اختلال در نعوظ شوند. اگر ماهیت روانی اختلال در نعوظ شناسایی نشود ممکن است این مشکل تبدیل به دوری باطل شود. همین مشکل اختلال در نعوظ می تواند برای یک مرد تبدیل به عاملی اضطراب آور شود و به افسردگی اش نیز دامن بزند.

با اینکه کمبود ویتامین D نمی تواند تاثیر مستقیم روی اختلال در نعوظ داشته باشد، می تواند عامل خطری برای شماری از دیگر شرایط باشد، مانند بیماری قلبی که با ضعف جنسی در ارتباط است. برای افزایش ویتامین D می توانید هر روز کمی بیشتر خود را در معرض نور خورشید قرار دهید. اگر سطح ویتامین D بدنتان به شدت پایین بود با پزشکتان درباره مصرف مکمل صحبت کنید.

آپنه خواب

در یک تحقیق که اخیرا انجام شد محققان به این نتیجه رسیدند ۴۰ درصد از افرادی که مشکل آپنه انسدادی خواب دارند از اختلال در نعوظ نیز رنج می برند. در تحقیق دیگری نیز مشخص شد ۹۱ درصد از مردانی که با مشکل اختلال در نعوظ درگیر هستند از آپنه انسدادی خواب نیز رنج می برند. چون هر دو شرایط فاکتور های خطر مشترک دارند، نمی توان گفت آپنه انسدادی عامل اختلال در نعوظ است یا هر دو شرایطی متفاوت با عوامل خطر مشابه هستند.

داشتن گردن بزرگ

تحقیقات محققان ترکیه ای نشان داده مردانی که اندازه گردنشان از ۱۶٫۳ اینچ بیشتر است بیشتر در خطر اختلال در نعوظ هستند. کسانی که گردنشان پهن است بیشتر در خطر مشکل سندروم متابولیک هستند که در همین مقاله گفته شد سندروم متابولیک می تواند روی عملکرد جنسی تاثیر منفقی بگذارد.

نیکوتین

نیکوتین را به عنوان تنگ کننده رگ های خونی می شناسند و ممکن است جریان خون به آلت تناسلی را قطع کند و باعث اختلال در نعوظ شود. برخی تحقیقات نیز نشان داده اند سیگار کشیدن باعث کاهش میل جنسی می شود.

همچنین بخوانید: روشهای ترک سیگار

دوچرخه سواری زیاد

زین چرخ باریک می تواند به عصب ها و رگ های خونی قسمت لگن آسیب وارد کند. افرادی که مشتاق به دوچرخه سواری یا اسب سواری هستند در صورت ادامه یافتن علائم باید میزان ساعت این فعالیت ها را کاهش دهند.

الکل

الکل با دیگر شرایط همراه است، مانند چاقی و فشار خون بالا که می توانند مستقیما عامل اختلال در نعوظ شوند. به خودی خود الکل می تواند به عنوان عامل پریشانی در بدن ایفای نقش کند که منجر به مشکلاتی در نعوظ می شود. اگر می خواهید از نظر جنسی سلامتتان حفظ شود بهت است نوشیدنی های الکلی را کنار بگذارید.لینک منبع

درمان قطعی اختلالات نعوظ در مردان

دلیل عدم نعوظ در مردان | Hendevaneh

درمانهای موضعی برای اختلال نعوظ + عکس

دلیل عدم نعوظ در مردان - علت اختلال نعوظ در مردان چیست؟

دلیل عدم نعوظ در مردان - جستجو - تیتر یاب

دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام رابطه جـنسی ...

دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام رابطه جـنسی ...

اختلال نعوظ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اختلال نعوظ آقایان؛ چرا و به چه علت؟

U Elect 5410 دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام ...

درمان قطعی اختلالات نعوظ در مردانwww.samatak.com/marital/gender1/cure-ere-ctile-dysfun-ction-in-men...اختلالات نعوظ در مردان ... البته مصرف الکل و مواد مخدر، کشیدن سیگار، چاقی بیش از حد و عدم ...

دلیل عدم نعوظ در مردان | Hendevanehhendevaneh.com/دلیل-عدم-نعوظ-در-مرداناگر دچار اختلال در نعوظ هستید بهتر است هرچه سریعتر دلایل آنرا بیابید و رفع کنید.

درمانهای موضعی برای اختلال نعوظ + عکسwww.beytoote.com/wedlock/learn/treatment2-photos1.htmlبیماریهای جنسی در مردان اختلال نعوظ ... عدم توانایی در ... در مردان می تواند به دلیل ...

دلیل عدم نعوظ در مردان - علت اختلال نعوظ در مردان چیست؟www.alamto.com/erectile-dysfunction-causes.htmlدلیل عدم نعوظ در مردان:اگر دچار اختلال در نعوظ هستید بهتر است هرچه سریعتر دلایل آنرا بیابید ...

دلیل عدم نعوظ در مردان - جستجو - تیتر یابtitryab.com/search/دلیل+عدم+نعوظ+در+مرداندلیل عدم نعوظ در مردان از بین کلیه محتوا، اطلاعات و اخبار سایتهای مرجع جستجو و نتایج آن به ...

دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام رابطه جـنسی ...khabaryab.in/articles/1112293-0-دلیل-عدم-بزرگ-شدن-و...دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام رابطه جـنسی - عشق به خدا قالب وبلاگ سفارش تبلیغ ...

دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام رابطه جـنسی ...bojnordi.parsiblog.com/Posts/67دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام رابطه جـنسی - عشق به خدا - - عشق به خدا

اختلال نعوظ - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادhttps://fa.wikipedia.org/wiki/اختلال_نعوظاختلال نعوظ گونه‌ای ناکارآمدی جنسی در مردان ... نعوظ ممکن است دلیل ... (عدم ارگاسم; تاخیر در ...

اختلال نعوظ آقایان؛ چرا و به چه علت؟seemorgh.com/health/family-health/men-health/78106-78106یکی از انواع اختلالات جنسی در مردان، اختلال نعوظ است. 2 دهه قبل، بیش از 80 درصد موارد اختلال ...

U Elect 5410 دلیل عدم بزرگ شدن و نعوظ آلت مردان در هنگام ...www.uelect.com/5410...اختلال عملکرد جنسی در مردان, به عدم توانائی در رسیدن به رابطه رضایت بخش جنسی اطلاق می گردد.


نوشته شده توسط:admin - 2150 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 5
برچسب ها:
دیدگاه ها