ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۶


ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

ایران ناز برای شما تصاویری تهیه کرده که بسیار باعث حیرت و تعجب می شود و غیر قابل باور گاهی میان انسان‌ها نیز، مواردی یافت می‌شود که از بقیه متمایز بوده و بر این شگفتی می‌افزاید.منظور از تمایز، از وجه ساختار بدن است. در طول سالیان دراز، انسان‌هایی با ساختاری متفاوت متولد شده و زیسته‌اند. در این مقاله فارنت، قصد معرفی معروف‌ترین انسان‌های متمایزی که تاکنون در جهان زیسته‌اند داریم. قطعاً با دیدن این موارد، دیدگاه تان نسبت به زندگی و انسان تغییر خواهد کرد.

 

فرانک لنتینی؛ مرد سه پا
فرانچسکو لنتینی در سال ۱۸۸۱ در منطقه روسولینی در سیسیل ایتالیا به دنیا آمد. وی در قسمت راست بدن خود یک پای اضافی داشت که از ستون فقراتش رشد کرده بود و یک پای کوچک هم به صورت ناقص در پشتش وجود داشت.

 

این اعضای اضافی به دلیل انعقاد ناقص قل دوم فرانک بود. نکته جالب توجه این بود که پای سوم فرانک مانند دو پای دیگرش عمل می‌کرد و کاملاً سالم بود و مهم‌تر از آن این بود که فرانک دارای دو دستگاه تناسلی کاملاً مجزا بود.البته بعدها پاهای فرانک رشد نامتعادلی داشتند، با این حال وی می‌توانست از هر ۳ پای خود استفاده کند.

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

خانواده فرانک از ۸ سالگی به آمریکا مهاجرت کردند و از همان زمان وی را به نمایش‌های خیابانی و سیرک‌ها فرستادند.وی از این راه پول فراوانی به دست آورد و در طول عمر کاری خود با تمام سیرک‌های بزرگ آمریکا همکاری کرد. فرانک مانند بقیه مردم ازدواج کرد و صاحب سه فرزند کاملاً سالم شد و در ۸۵ سالگی درگذشت.

 

الا هارپر؛ دختر شُتُری

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

الا هارپر در سال ۱۸۷۰ احتمالاً در آمریکا متولد شد. مشخصه‌ای که او را از دیگران متمایز می‌کرد، ساختار زانوهای او بود. زانوهای الا برخلاف دیگران به عقب خم می‌شد.وی به دلیل ساختار زانوهایش مجبور بود چهار دست و پا حرکت کند و به همین دلیل به او دختر شتری می‌گفتند. الا به دلیل مشکلات مالی مجبور به پیوستن به سیرک‌های مختلف شد، اما پس از مدتی با مهیا کردن هزینه لازم، از کار در سیرک‌ها کنار کشید و به تحصیل پرداخت.

 

پاسکال پینون؛ مکزیکی دوسر

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

پاسکال پینون در سال ۱۸۸۹ در مکزیک به دنیا آمد. شهرت پاسکال، به دلیل وجود برآمدگی‌ای بود که در بالای سر وی قرار داشت و مانند یک سر کوچک بود.در مورد شکل این برآمدگی ابهاماتی وجود دارد. برخی بر این باورند که پاسکال هنگام کار در سیرک این برآمدگی را که یک غده بوده، با قراردادن قطعاتی زیر پوست به شکل یک سر درآورده‌است. زیرا در مواردی به این شکل، سرها از ناحیه بالای جمجمه به یکدیگر می‌چسبند و نه مانند پاسکال از ناحیه گردن!

 

فنی میلز؛ بانوی پاگنده

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

فنی میلز در سال ۱۸۶۰ در انگلستان متولد شد. پاهای فنی از همان کودکی شروع به تورم کرد و وقتی وی به سن بلوغ رسید، دارای پاهایی غول‌پیکر بود. او به تنهایی توانایی راه رفتن نداشت و برای این کار از دوست خود «ماری برون» کمک می‌گرفت.فنی در سال ۱۸۸۵ خود را در موزه دایم به نمایش گذاشت و پس از آن نیز در نمایش‌ها و سیرک‌های مختلف حضور پیدا کرد.در یکی از این نمایش‌ها، چالشی راه‌اندازی شد و طی آن اعلام شد که به مردی که با فنی ازدواج کند ۵ هزار دلار جایزه اعطا می‌شود.

 

این چالش باعث شد مردان مجرد بسیاری به نمایش فنی بیایند و البته او پیشنهادهای ازدواج بسیاری نیز دریافت کرد.اما سرآخر با «ویلیام برون»، برادر دوست و پرستارش ماری برون ازدواج کرد. البته ویلیام جایزه ۵ هزار دلاری را دریافت نکرد. از سال ۱۸۸۷ که فنی صاحب فرزند شد، سلامتیش رو به افول نهاد و در سال ۱۸۹۲ از دنیا رفت.

 

ژان ژاک لیبرا؛ مرد دوگانه

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

ژان لیبرا، در سال ۱۸۸۴ در رم به دنیا آمد. از همان بدو تولد، برادر او ژاک لیبرا به شکم او متصل بود.آزمایشات نشان می‌داد که ژاک زنده‌است، اما با این حال رشد نمی‌کند. ژان ازدواج کرده و صاحب ۴ فرزند سالم نیز شد. وی در سال ۱۹۳۶ از دنیا رفت.

 

میرتل کوربین؛ زن ۴ پا

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

جوزفین میرتل کوربین در سال ۱۸۶۸ در تنسی ایالات متحده متولد شد. وی از بدو تولد ۴ پا داشت. دوپای وسطی وی ضعیف‌تر و اندکی کوچک‌تر بودند، اما با این حال وی توانایی حرکت دادن آنها را داشت.او نیز از دوپای اضافی خود استفاده کرد و از ۱۴ سالگی به نمایش‌ها و سیرک‌های مختلفی پیوست. میرتل در ۱۹ سالگی ازدواج کرد و صاحب ۵ فرزند کاملاً سالم نیز شد. میرتل در سال ۱۹۲۸ در ۶۰ سالگی درگذشت.

 

موریس تیه؛ شرک

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

 

موریس تیه در سال ۱۹۰۳ در روسیه و از پدر و مادری فرانسوی متولد شد. وی در ابتدا ظاهری مانند سایر مردم داشت اما از ۱۷ سالگی متوجه تورم عجیب دست و پاها و سرش شد. با مراجعه به پزشک مشخص شد که موریس دارای سندرم آکرومگالی است و این باعث تورم دست و صورت او شده‌است.

 

تیه زندگی معمولی‌ای داشت، اما از ۳۵ سالگی و با توصیه یکی از دوستانش به «کشتی کچ» روی آورد. وی در سال ۱۹۴۰ در مسابقات سنگین وزن آمریکا عنوان قهرمانی را به دست آورد و تا سال‌های متمادی و در دوره‌های مختلف از این عنوان دفاع کرد.

 

این قهرمانی‌ها موریس را به چهره‌ای محبوب بدل ساخت و همان زمان به او لقب «فرشته فرانسوی» دادند. وی در سال ۱۹۵۳ به دلیل عارضه قلبی درگذشت. شخصیت کارتونی محبوب «شرک» از روی موریس برداشت شده‌است.

 

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)لینک منبع

عجیب و ترسناک ترین انسان های دیده شده طول تاریخ + تصاویر

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)

عجیب‌ ترین انسان های تاریخ +عکس

تصاویر عجیب‌ ترین انسان های تاریخ بشریت

عجیب ترین های جهان - taknaz.net

عکس هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیا

عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس) - ایران ناز

موزه های عجیب و ترسناک + عکس - alamto.com

ترسناک‌ ترین و عجیب ترین مار دنیا (+عکس)

عکس و مطالب عجیب - nazweb.ir

عجیب و ترسناک ترین انسان های دیده شده طول تاریخ + تصاویرwww.taknaz.net/news_detail_24913.htmlعکس های عجیب و ... عجیب و ترسناک ترین انسان های دیده ... بهترین فیلم های علمی تخیلی تاریخ ...

ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)parsidon.ir/news/116820ترسناک ترین و عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس)\n\n ایران ناز برای شما تصاویری تهیه کرده که ...

عجیب‌ ترین انسان های تاریخ +عکسwww.parsnaz.com/the-strangest-man-photo.htmlعجیب‌ ترین انسان های تاریخ,انسان شگفت انگیز‌ترین موجود جهان است پیچیدگی‌ها و ساختار فوق ...

تصاویر عجیب‌ ترین انسان های تاریخ بشریتwww.talab.org/fun/strangest/pictures-strangest-man-in-human...عجیب‌ ترین انسان های تاریخ,انسان شگفت ... ترسناک‌ ترین و عجیب ترین ... عکس های زیبا و ...

عجیب ترین های جهان - taknaz.netwww.taknaz.net/news_cats_248.htmlعجیب ترین های جهان ... عکس های ترسناک; عکس های جالب و ... تولد تکان دهنده یک بز با سر انسان + عکس.

عکس هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیاwww.parsnaz.com/news_detail_9125.htmlعکس هایی از عجیب ترین و شگفت انگیزترین انسان های دنیابلندترین ... 10 صحنه عاشقانه تاریخ ...

عجیب ترین انسان های تاریخ (عکس) - ایران نازwww.irannaz.com/the-strangest-people-on-the-photo.htmlآشنایی و معرفی عجیب‌ ترین انسان های تاریخ انسان شگفت انگیز‌ترین موجود جهان است پیچیدگی ...

موزه های عجیب و ترسناک + عکس - alamto.comwww.alamto.com/museum-of-weird-and-scary-photos.htmlموزه‌های عجیب و ترسناک + عکس: ... یکی از ترسناک ترین موزه های دنیا که ... آوری انسان های عجیب یا ...

ترسناک‌ ترین و عجیب ترین مار دنیا (+عکس)www.talab.org/fun/strangest/most-frightening-world-pictures.htmlترسناک‌ ترین و عجیب ترین مار دنیا (+عکس) ... ترسناک‌ ترین و عجیب ... ترین انسان های تاریخ ...

عکس و مطالب عجیب - nazweb.irwww.nazweb.ir/news_cats_27.htmlعکس و مطالب عجیب،عکس های ترسناک ... و وحشتناک ترسناک ترین انسان ها ... مزایده های تاریخ + عکس.


نوشته شده توسط:admin - 1960 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 6
برچسب ها:
دیدگاه ها