آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۶


گفته می شود آندرانیک تیموریان با توجه به عدم توافق با هیچ تیمی, قصد خداحافظی از فوتبال را دارد.

خداحافظی آندرانیک تیموریان از فوتبال

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان هنوز نتوانسته تیم فصل بعد خود را انتخاب و معرفی کند.

آندرانیک تیموریان امیدوار بود پس از اتفاقاتی که در نیم فصل لیگ قبل برایش رخ داد، در لیگ هفدهم برای استقلال بازی کند اما این فرصت به او داده نشد و علیرضا منصوریان سرمربی آبی‌پوشان گزینه‌های دیگری را انتخاب کرد.

از سوی دیگر علی کریمی سرمربی جدید نفت تهران نیز هنوز خبری به آندو برای بازگشت به تمرینات این تیم نداده و از این رو آندرانیک فیلم بدون تیم است. با این شرایط شاید شاهد خداحافظی او از فوتبال باشیم.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشیلینک منبع

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! - سیمرغ

مجله خبری و تفریحی گپینو » آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! | Hendevaneh

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! - تیتر یاب

واکنش آندرانیک تیموریان به خبر خداحافظی اش فوتبال

مجله خبری و تفریحی گپینو » واکنش آندرانیک تیموریان به خبر ...

زندگینامه:‌ آندرانیک تیموریان

فرزندان ترامپ :۲۰ چیز که ترامپ راجع به فرزندانش از شما ...

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! - سیمرغhttps://tnews.ir/news/7bcc90019081.htmlگفته می شود آندرانیک تیموریان با توجه به عدم توافق با هیچ تیمی, قصد خداحافظی از فوتبال را دارد.

مجله خبری و تفریحی گپینو » آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!www.gapino.com/آندرانیک-تیموریان-خداحافطی...آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! گفته می شود آندرانیک تیموریان با توجه به عدم توافق با ...

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!www.24khabar.com/news/...تیموریان-خداحافطی-می-کندکاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان هنوز نتوانسته تیم فصل بعد خود را انتخاب و معرفی کند.

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!www.webiruni.ir/news/185099گفته می شود آندرانیک تیموریان با توجه به عدم توافق با هیچ تیمی, قصد خداحافظی از فوتبال را دارد.

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! | Hendevanehhendevaneh.com/آندرانیک-تیموریان-خداحافطی...گفته می شود آندرانیک تیموریان با توجه به عدم توافق با هیچ تیمی, قصد خداحافظی از فوتبال را دارد.

آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! - تیتر یابtitryab.com/data/seemorgh/728490/...مطلب با عنوان آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! از وبسایتهای مرجع دریافت و با درج لینک ...

واکنش آندرانیک تیموریان به خبر خداحافظی اش فوتبالseemorgh.com/sport/after-90/364497-واکنش-آندرانیک...آندرانیک تیموریان اعلام کرد که قصد خداحافظی از فوتبال ... آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند!

مجله خبری و تفریحی گپینو » واکنش آندرانیک تیموریان به خبر ...www.gapino.com/واکنش-آندرانیک-تیموریان-به...آندرانیک تیموریان خداحافطی می کند! آندرانیک تیموریان بخاطر علی کریمی در نفت می ماند عکس ...

زندگینامه:‌ آندرانیک تیموریانwww.beytoote.com/sport/athletic/biographyandranic-margarianmogul.htmlزندگینامه بیوگرافی آندرانیک تیموریان آندرانیک تیموریان بازیکن ... دفاعی بازی می‌کند.

فرزندان ترامپ :۲۰ چیز که ترامپ راجع به فرزندانش از شما ...hendevaneh.com/فرزندان-ترامپ-۲۰-چیز-که...هر مسیری را که انتخاب کند ... آندرانیک تیموریان ... سایت هندوانه به کاربران کمک می کند تا ...


نوشته شده توسط:admin - 2079 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1
برچسب ها:
دیدگاه ها